7 500 000 €
9494 €/m²
Property 46821 photo 1
Property 46821 photo 2
Property 46821 photo 3
Property 46821 photo 4
Property 46821 photo 5
Property 46821 photo 6
Property 46821 photo 7
Property 46821 photo 8
Property 46821 photo 9
Property 46821 photo 10
Property 46821 photo 11
Property 46821 photo 12
Property 46821 photo 13
Property 46821 photo 14
Property 46821 photo 15
Property 46821 photo 16
Property 46821 photo 17
Property 46821 photo 18

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Energy Class:
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 790 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 3 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
6 940 000 € 8032 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23647
  • ფართი 864 m²
  • Rooms 6
იყიდება
6 245 000 € 13877 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46120
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
6 780 000 € 7353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23659
  • ფართი 922 m²
  • Rooms 8
იყიდება
7 500 000 € 14423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25078
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
8 500 000 € 12592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41512
  • ფართი 675 m²
  • Rooms 7
იყიდება
6 350 000 € 8906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23654
  • ფართი 713 m²
  • Rooms 8
იყიდება
6 300 000 € 7627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49056
  • ფართი 826 m²
  • Rooms 6
იყიდება
8 300 000 € 16938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9670
  • ფართი 490 m²
  • Rooms 4
იყიდება
7 500 000 € 9493 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46821
  • ფართი 790 m²
  • Rooms 7
იყიდება
6 680 000 € 9125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23655
  • ფართი 732 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა