იყიდება - კოტეჯი 156 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
ფასი 610 000 €
3910 €/m²
Property 46783 photo 1
Property 46783 photo 2
Property 46783 photo 3
Property 46783 photo 4
Property 46783 photo 5
Property 46783 photo 6
Property 46783 photo 7
Property 46783 photo 8
Property 46783 photo 9
Property 46783 photo 10
  • ობიექტის კოდი 46783
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 156 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 254 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 156 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The project consists of 13 beautiful detached villas located in the popular area of Tombs of the Kings within walking distance to the sea with stunning sea views.
Completion date: 12 months from the date of signing the contract.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
510 000 € 3290 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43925
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
625 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45313
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
575 000 € 1949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39213
  • ფართი 295 m²
  • Rooms 8
იყიდება
600 000 € 2575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49185
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 6
იყიდება
570 000 € 2384 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52282
  • ფართი 239 m²
  • Rooms 4
იყიდება
660 000 € 4400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51490
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 2380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46652
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 6
იყიდება
610 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38349
  • ფართი 322 m²
  • Rooms 6
იყიდება
600 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36061
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 3456 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49394
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა