160 000 €
37 €/m²
Property 46763 photo 1
Property 46763 photo 2
Property 46763 photo 3
Property 46763 photo 4
Property 46763 photo 5
Property 46763 photo 6
Property 46763 photo 7
Property 46763 photo 8
Property 46763 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 13 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4216 კვ.მ. on the island of Corfu.

For sale is a land plot of 4.216 sq.m in Poulades area in the central part of Corfu island. Quiet area close to Gouvia port.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50849
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
175 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57653
  • ფართი 2463 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
215 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48390
  • ფართი 11450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
225 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51788
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
199 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60789
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
210 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33703
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
165 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49610
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
225 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56365
  • ფართი 1202 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
188 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61705
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
200 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49797
  • ფართი 3646 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა