Property 46652 photo 1
Property 46652 photo 2
Property 46652 photo 3
Property 46652 photo 4
Property 46652 photo 5
Property 46652 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • შიდა კიბე
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 315 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 3 სააბაზანო ოთახები, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Off-plan project. Completion date 12 months.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
890 000 € 4009 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43982
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 4
იყიდება
990 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50479
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
980 000 € 5833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45145
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 7
იყიდება
895 000 € 6215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40534
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42080
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 4
იყიდება
980 000 € 3277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42227
  • ფართი 299 m²
  • Rooms 5
იყიდება
625 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45313
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 3406 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44383
  • ფართი 182 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
800 000 € 2580 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52359
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 3708 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43603
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა