იყიდება - სასტუმრო 10000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Pirgadikia
500 000 €
50 €/m²
Property 46559 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 88 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32883
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
650 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8885
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
500 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24481
  • ფართი 10750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
600 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14907
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
450 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61927
  • ფართი 11446 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
540 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38293
  • ფართი 7089 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
430 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23579
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
550 000 € 203 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5921
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
540 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61751
  • ფართი 4959 m²
  • მანძილი ზღვიდან 190 m

სიახლეების დაგზავნა