Property 46550 photo 1
Property 46550 photo 2
Property 46550 photo 3
Property 46550 photo 4
Property 46550 photo 5
Property 46550 photo 6

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • დასასვენებელი სახლი
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42405
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
590 000 € 3554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49563
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
455 000 € 2275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51970
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
600 000 € 5084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44286
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
588 500 € 3461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52004
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 7142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45387
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 5058 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48791
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52332
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
435 000 € 3198 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45768
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა