ფასი 570 000 €
4957 €/m²
Property 46530 photo 1
Property 46530 photo 2
Property 46530 photo 3
Property 46530 photo 4
Property 46530 photo 5
Property 46530 photo 6
  • ობიექტის კოდი 46530
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 115 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 115 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Off-plan project. Completion date May 2022.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
555 000 € 4703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49702
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 2
იყიდება
678 030 € 4644 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56588
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 7798 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44979
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46938
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45693
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
524 300 € 4946 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56595
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
851 000 € 6211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44118
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
748 580 € 4678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46829
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51032
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 3750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54440
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა