ფასი 260 000 €
3171 €/m²
Property 46526 photo 1
Property 46526 photo 2
Property 46526 photo 3
Property 46526 photo 4
Property 46526 photo 5
  • ობიექტის კოდი 46526
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 82 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 82 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Off-plan project. Completion date July 2022.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
360 000 € 2627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52183
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52129
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
259 200 € 2178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45660
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52309
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
210 000 € 2359 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50921
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51969
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 2395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52308
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46015
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
242 840 € 2477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47728
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა