300 000 €
8 €/m²
Property 4630 photo 1
Property 4630 photo 2
Property 4630 photo 3
Property 4630 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 34000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52412
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
330 000 € 118 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60122
  • ფართი 2776 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
290 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39979
  • ფართი 4343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
350 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14738
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
380 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57913
  • ფართი 14529 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
350 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63500
  • ფართი 5121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
430 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35809
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
260 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57083
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m

სიახლეების დაგზავნა