იყიდება - კომერციული ქონება 67 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ჩრდილოეთი
65 000 €
970 €/m²
Property 46270 photo 1
Property 46270 photo 2
Property 46270 photo 3
Property 46270 photo 4
Property 46270 photo 5
Property 46270 photo 6
  • ობიექტის კოდი 46270
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კომერციული ქონება
  • ფართი 67 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ჩრდილოეთი (ატიკა)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 67 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
82 000 € 2277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38130
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
60 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9314
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
65 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50418
  • ფართი 45 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
55 000 € 1527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8159
  • ფართი 36 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
82 000 € 656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39690
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
60 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50200
  • ფართი 38 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
65 000 € 970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46270
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
60 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22720
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა