იყიდება - კოტეჯი 376 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 300 000 €
3457 €/m²
Property 46235 photo 1
Property 46235 photo 2
Property 46235 photo 3
Property 46235 photo 4
Property 46235 photo 5
Property 46235 photo 6
Property 46235 photo 7
Property 46235 photo 8
Property 46235 photo 9
Property 46235 photo 10
Property 46235 photo 11
Property 46235 photo 12
Property 46235 photo 13
Property 46235 photo 14
Property 46235 photo 15
Property 46235 photo 16
Property 46235 photo 17
Property 46235 photo 18
Property 46235 photo 19
Property 46235 photo 20
Property 46235 photo 21
  • ობიექტის კოდი 46235
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 376 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 570 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 7300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 376 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 395 000 € 3170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44227
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 300 000 € 6046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56076
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 170 000 € 6573 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21570
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 3457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46235
  • ფართი 376 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 190 000 € 5891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55902
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 800 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25110
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32033
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 500 000 € 7500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44592
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 861 964 € 4725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45526
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა