140 000 €
33 €/m²
Property 46197 photo 1
Property 46197 photo 2
Property 46197 photo 3
Property 46197 photo 4
Property 46197 photo 5
Property 46197 photo 6
Property 46197 photo 7
Property 46197 photo 8
Property 46197 photo 9
Property 46197 photo 10
Property 46197 photo 11
Property 46197 photo 12

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 12 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4150 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale, a land plot of 4.500 sq.m in the Pelekas area in the western part of the island, 12 km from Corfu town.

The plot offers a magnificent view of the capital, the sea, mountains and the Albanian coast.

A long sandy beach of Kondogialos is only 1.5 km away from the plot. The village of Pelekas with all the necessary infratructure is 500 meters from the plot.

The territory has water supply, electricity supply. The plot is located in a quiet and green area, ideal for building your dream home.

Grekodom can help you with construction work.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33563
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
190 000 € 170 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29142
  • ფართი 2767 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
195 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61294
  • ფართი 3321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 823 m
იყიდება
125 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52629
  • ფართი 2206 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
170 000 € 42 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32607
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
160 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50887
  • ფართი 4850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
120 000 € 1043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35240
  • ფართი 115 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
120 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65426
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
145 000 € 204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65891
  • ფართი 710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
170 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46196
  • ფართი 4420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა