280 000 €
2105 €/m²
Property 46191 photo 1
Property 46191 photo 2
Property 46191 photo 3
Property 46191 photo 4
Property 46191 photo 5
Property 46191 photo 6
Property 46191 photo 7
Property 46191 photo 8
Property 46191 photo 9
  • ობიექტის კოდი 46191
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 133 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 133 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Delivery date March 2022.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 2894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49671
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
236 000 € 2712 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48367
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 2454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46298
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
332 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49704
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 3082 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49789
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 3
იყიდება
403 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46017
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
270 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52096
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 3965 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56555
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა