იყიდება - კოტეჯი 400 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
900 000 €
2250 €/m²
Property 46175 photo 1
Property 46175 photo 2
Property 46175 photo 3
  • ობიექტის კოდი 46175
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 400 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 3094 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი ვილა ფართით 400 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
890 000 € 4009 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43982
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 3914 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51561
  • ფართი 281 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43709
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 3458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49204
  • ფართი 347 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 3757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48890
  • ფართი 346 m²
  • Rooms 7
იყიდება
980 000 € 3277 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42227
  • ფართი 299 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 000 000 € 4761 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22891
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
979 200 €
  • ობიექტის კოდი 37211
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 3409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45655
  • ფართი 264 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 190 000 € 5891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55902
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა