432 000 €
3042 €/m²
Property 46077 photo 1
Property 46077 photo 2
Property 46077 photo 3
Property 46077 photo 4
Property 46077 photo 5
Property 46077 photo 6
Property 46077 photo 7
Property 46077 photo 8
  • ობიექტის კოდი 46077
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 142 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 473 m²
  • რეგიონი Ayia Napa
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 142 კვ.მ in Agia Napa. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
390 000 € 2131 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42117
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33796
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
625 000 € 3720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45313
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44812
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
395 000 € 2438 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45105
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42434
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45339
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
399 000 € 2389 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47099
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 3768 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39114
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 2411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49365
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა