1 135 000 €
9956 €/m²
Property 46074 photo 1
Property 46074 photo 2
Property 46074 photo 3
Property 46074 photo 4
Property 46074 photo 5
Property 46074 photo 6
Property 46074 photo 7
Property 46074 photo 8
Property 46074 photo 9
  • ობიექტის კოდი 46074
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 114 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 30 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 114 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Covered Area 97.32 m2, Covered Veranda 16,88 m2, Storage 8,4 m2, Covered Parking 11,52 m2.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 211 000 € 5685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41319
  • ფართი 213 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 250 000 € 10245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24584
  • ფართი 122 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 040 000 € 6190 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42439
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 111 950 € 6464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37329
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
925 000 € 4625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48660
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 15243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41329
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 135 000 € 9956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46074
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 300 000 € 4814 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47031
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 290 000 € 8216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37494
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 230 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41325
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა