650 000 €
3757 €/m²
Property 46029 photo 1
Property 46029 photo 2
Property 46029 photo 3
Property 46029 photo 4
Property 46029 photo 5
Property 46029 photo 6
Property 46029 photo 7
Property 46029 photo 8
Property 46029 photo 9
Property 46029 photo 10
Property 46029 photo 11
  • ობიექტის კოდი 46029
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 173 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 173 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Срок сдачи февраль 2020 г.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44971
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
815 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54578
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
748 580 € 4678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46829
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
845 000 € 8711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51526
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
523 000 € 3463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56549
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 3
იყიდება
730 000 € 4478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42489
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 4077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45562
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 4
იყიდება
620 000 € 580 000 € 5800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41713
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
851 000 € 6211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44118
  • ფართი 137 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა