600 000 €
5556 €/m²
Property 45999 photo 1
Property 45999 photo 2
Property 45999 photo 3
Property 45999 photo 4
Property 45999 photo 5
Property 45999 photo 6
Property 45999 photo 7
Property 45999 photo 8
Property 45999 photo 9
Property 45999 photo 10
Property 45999 photo 11
Property 45999 photo 12
Property 45999 photo 13
  • ობიექტის კოდი 45999
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 108 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 108 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 5670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46944
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 2
იყიდება
588 500 € 3461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52004
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 3
იყიდება
698 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45770
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42405
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
555 000 € 4269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52193
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
580 000 € 4873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56484
  • ფართი 119 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42437
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 4556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46939
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 1992 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51952
  • ფართი 266 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45693
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა