330 000 €
89 €/m²
Property 45945 photo 1
Property 45945 photo 2
Property 45945 photo 3
Property 45945 photo 4
Property 45945 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 31 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3685 კვ.მ. in Chalkidiki. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39704
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
320 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31318
  • ფართი 2407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
350 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22744
  • ფართი 9312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
290 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49320
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7214
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
265 000 € 632 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22231
  • ფართი 419 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
360 000 € 194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61745
  • ფართი 1850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
400 000 € 80 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31095
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
330 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45945
  • ფართი 3685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
300 000 €
  • ობიექტის კოდი 2403
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m

სიახლეების დაგზავნა