790 000 €
2904 €/m²
Property 45941 photo 1
Property 45941 photo 2
Property 45941 photo 3
Property 45941 photo 4
Property 45941 photo 5
Property 45941 photo 6
Property 45941 photo 7
  • ობიექტის კოდი 45941
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 272 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 272 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Completion date August 2021.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 5035 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38567
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 3
იყიდება
950 000 € 890 000 € 5668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44294
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
900 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37282
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
756 126 € 6301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52380
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
637 500 € 5100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45127
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 5416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36548
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 200 € 3641 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37868
  • ფართი 206 m²
  • Rooms 4
იყიდება
745 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42023
  • ფართი 196 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 6159 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51193
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 4077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45562
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა