Property 45891 photo 1
Property 45891 photo 2
Property 45891 photo 3
Property 45891 photo 4
Property 45891 photo 5
Property 45891 photo 6
Property 45891 photo 7
Property 45891 photo 8
Property 45891 photo 9
Property 45891 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • რემონტის წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 31 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 163 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Offered for a sale the real estate project that contains 3 apartments for short or long term rental. 

  • The apartment of the ground floor: 52 sq.m. with 2 bedrooms, living room, kitchen and 2 shower rooms.
  • The apartment of the first floor: 58 sq.m. with one bedroom, living room. kitchen and bathroom.
  • The apartment of the second floor: 52 sq.m. with 2 bedrooms, living room, kitchen and 2 shower rooms.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14675
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
285 000 € 1748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45891
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
285 000 € 712 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60958
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60960
  • ფართი 449 m²
  • Rooms 1
იყიდება
300 000 € 714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40841
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა