იყიდება - სასტუმრო 100000 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე სტრატონიკი
2 200 000 €
22 €/m²
Property 45827 photo 1
Property 45827 photo 2
Property 45827 photo 3
Property 45827 photo 4
Property 45827 photo 5
Property 45827 photo 6
Property 45827 photo 7
Property 45827 photo 8
Property 45827 photo 9
Property 45827 photo 10
Property 45827 photo 11
Property 45827 photo 12

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 100000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 20000 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 200 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62269
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 000 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 1922
  • ფართი 38500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45827
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
2 100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11458
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
2 500 000 € 163 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60215
  • ფართი 15250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 60 m
იყიდება
2 200 000 € 433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62160
  • ფართი 5080 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 500 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28613
  • ფართი 42000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა