700 000 €
41 €/m²
Property 45821 photo 1
Property 45821 photo 2
Property 45821 photo 3
Property 45821 photo 4
Property 45821 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 17000 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 3400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45821
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
800 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45824
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
800 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22286
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
650 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8885
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
770 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31597
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 2801
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
750 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22385
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
700 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48716
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
860 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8865
  • ფართი 4560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
600 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14907
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m

სიახლეების დაგზავნა