460 000 €
3194 €/m²
Property 45818 photo 1
Property 45818 photo 2
Property 45818 photo 3
Property 45818 photo 4
Property 45818 photo 5
  • ობიექტის კოდი 45818
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 144 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 144 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

Completion date February 2020.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 5670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46944
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 2
იყიდება
520 000 € 4297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44293
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
670 000 € 6203 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55944
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
425 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52525
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
611 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45513
  • ფართი 94 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
577 000 € 4507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50002
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 622 € 4279 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49738
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 2
იყიდება
620 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50523
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 6382 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49491
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა