ფასი 215 000 €
1838 €/m²
Property 45780 photo 1
Property 45780 photo 2
Property 45780 photo 3
Property 45780 photo 4
Property 45780 photo 5
  • ობიექტის კოდი 45780
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 117 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 40000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 117 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 2014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45781
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
250 000 € 3289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52050
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2828 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43903
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 2090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45776
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 3061 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49653
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40912
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
270 000 € 1542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52190
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 2571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52129
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
213 000 € 2265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47724
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
319 900 € 3231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51661
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა