ფასი 255 000 €
1903 €/m²
Property 45778 photo 1
Property 45778 photo 2
Property 45778 photo 3
Property 45778 photo 4
Property 45778 photo 5
Property 45778 photo 6
  • ობიექტის კოდი 45778
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 134 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 40000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 134 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
246 000 € 3514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50453
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
321 000 € 3028 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50478
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52524
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 2359 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50921
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52131
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
345 000 € 2574 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52058
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 000 € 4437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45572
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
298 000 € 2568 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46089
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
355 200 € 4036 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45659
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
374 000 € 3309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56084
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა