ფასი 230 000 €
2091 €/m²
Property 45776 photo 1
Property 45776 photo 2
Property 45776 photo 3
Property 45776 photo 4
Property 45776 photo 5
  • ობიექტის კოდი 45776
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 110 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 40000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ Nicosia. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
305 000 € 3674 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51903
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 2
იყიდება
246 000 € 3514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50453
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 2
იყიდება
245 000 € 2207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56912
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
242 840 € 2477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47728
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 3
იყიდება
213 000 € 2265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47724
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
319 900 € 3231 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51661
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
295 000 € 3041 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43886
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
215 000 € 2529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40914
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
310 000 € 2108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49194
  • ფართი 147 m²
  • Rooms 3
იყიდება
240 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43121
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა