3 650 000 €
15208 €/m²
Property 45771 photo 1
Property 45771 photo 2
Property 45771 photo 3
Property 45771 photo 4
Property 45771 photo 5
Property 45771 photo 6
  • ობიექტის კოდი 45771
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 240 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 240 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეთერთმეტე სართულზე სართულზე და შედგება მეთერთმეტე სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41461
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 750 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51496
  • ფართი 1512 m²
  • Rooms 18
იყიდება
2 960 000 € 17011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41364
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 400 000 € 11111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41286
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
3 900 000 € 11470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37782
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41299
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 500 000 € 14583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23454
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 730 000 € 13970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45141
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 100 000 € 5210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52534
  • ფართი 595 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა