ფასი 435 000 €
3199 €/m²
Property 45768 photo 1
Property 45768 photo 2
Property 45768 photo 3
Property 45768 photo 4
Property 45768 photo 5
Property 45768 photo 6
Property 45768 photo 7
Property 45768 photo 8
Property 45768 photo 9
Property 45768 photo 10
Property 45768 photo 11
Property 45768 photo 12
Property 45768 photo 13
  • ობიექტის კოდი 45768
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 136 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 136 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მერვე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
460 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52061
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50617
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
455 000 € 3395 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51998
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 1
იყიდება
430 000 € 5058 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48791
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
498 780 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56121
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
355 000 € 2689 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50926
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45999
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
545 000 € 3044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45058
  • ფართი 179 m²
  • Rooms 4
იყიდება
550 000 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49253
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
555 000 € 4269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52193
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა