იყიდება - კოტეჯი 192 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
900 000 €
4688 €/m²
Property 45727 photo 1
Property 45727 photo 2
Property 45727 photo 3
Property 45727 photo 4
Property 45727 photo 5
Property 45727 photo 6
Property 45727 photo 7
Property 45727 photo 8
  • ობიექტის კოდი 45727
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 192 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი ვილა ფართით 192 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 4863 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44171
  • ფართი 257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
750 000 € 2380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46652
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 6
იყიდება
990 000 € 5657 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9650
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 5
იყიდება
930 000 € 4428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43256
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
727 685 € 2876 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9351
  • ფართი 253 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 200 000 € 3870 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45697
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 100 000 € 2417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44506
  • ფართი 455 m²
  • Rooms 9
იყიდება
800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34005
  • ფართი 176 m²
  • Rooms 3
იყიდება
860 400 € 4504 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56126
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26364
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m

სიახლეების დაგზავნა