665 500 €
3760 €/m²
Property 45725 photo 1
Property 45725 photo 2
Property 45725 photo 3
Property 45725 photo 4
Property 45725 photo 5
  • ობიექტის კოდი 45725
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 177 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 177 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 890 000 € 5668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44294
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 6159 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51193
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
730 000 € 7525 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56457
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
720 000 € 4556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46939
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
974 000 € 5975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46932
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 5084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44286
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 6422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45131
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 5670 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46944
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 2
იყიდება
620 000 € 6200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41711
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
860 000 € 710 000 € 3922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42255
  • ფართი 181 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა