780 000 €
3714 €/m²
Property 45694 photo 1
Property 45694 photo 2
Property 45694 photo 3
Property 45694 photo 4
Property 45694 photo 5
Property 45694 photo 6
  • ობიექტის კოდი 45694
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 210 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • იატაკქვეშა გათბობა
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 210 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
875 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56071
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
900 000 € 3797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49700
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 050 000 € 11170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44297
  • ფართი 94 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 020 000 € 8500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51528
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
670 000 € 6203 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55944
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45693
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45694
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42405
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45726
  • ფართი 156 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 7798 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44979
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა