850 000 €
4048 €/m²
Property 45693 photo 1
Property 45693 photo 2
Property 45693 photo 3
Property 45693 photo 4
Property 45693 photo 5
Property 45693 photo 6
Property 45693 photo 7
  • ობიექტის კოდი 45693
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 210 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 210 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
840 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41254
  • ფართი 168 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 200 000 € 7317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48950
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45693
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 5035 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38567
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 3
იყიდება
750 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35315
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
925 000 € 4625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48660
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 000 € 4455 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52089
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 4
იყიდება
810 000 € 5259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41277
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
900 000 € 4500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37282
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
875 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56071
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა