259 200 €
2178 €/m²
Property 45660 photo 1
Property 45660 photo 2
Property 45660 photo 3
Property 45660 photo 4
  • ობიექტის კოდი 45660
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 119 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 10 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 119 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 სააბაზანო ოთახები. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
230 000 € 1854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45784
  • ფართი 124 m²
  • Rooms 3
იყიდება
335 611 € 6991 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49736
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
299 953 € 3029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47493
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
373 680 € 3460 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52435
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 2873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48935
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 2684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56129
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 5862 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49048
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 1902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45778
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 915 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63204
  • ფართი 306 m²
იყიდება
360 000 € 4390 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46015
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა