355 200 €
4036 €/m²
Property 45659 photo 1
Property 45659 photo 2
Property 45659 photo 3
Property 45659 photo 4
  • ობიექტის კოდი 45659
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 88 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 10 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 88 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52260
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
506 000 € 3162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51032
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 5
იყიდება
480 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45123
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49553
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
335 611 € 6991 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49736
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
520 000 € 4642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46938
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52028
  • ფართი 159 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45190
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 3
იყიდება
425 000 € 4619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52525
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
523 000 € 3463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56549
  • ფართი 151 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა