216 000 €
4000 €/m²
Property 45658 photo 1
Property 45658 photo 2
Property 45658 photo 3
Property 45658 photo 4
  • ობიექტის კოდი 45658
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 54 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 10 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 54 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
235 000 € 2732 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52312
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
182 000 € 1820 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63220
  • ფართი 100 m²
იყიდება
253 800 € 4880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40285
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 1892 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45782
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
280 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47061
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
299 953 € 3029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47493
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
252 000 € 3360 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43123
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50925
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52309
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
182 400 € 4053 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45657
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა