იყიდება - ვილა 240 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
300 000 €
1250 €/m²
Property 4565 photo 1
Property 4565 photo 2
Property 4565 photo 3
Property 4565 photo 4
Property 4565 photo 5
Property 4565 photo 6
Property 4565 photo 7
Property 4565 photo 8
Property 4565 photo 9
Property 4565 photo 10
Property 4565 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1992
  • რემონტის წელი: 2014
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: веранды, камин, проводка для отопления
  • დაშორება ზღვიდან: 37000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 240 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Commercial premises for sale 120sq.m + 120sq.m on the ground floor in a mountain village in Pieria. The village is popular with locals due to its location and proximity to the ski center. The region has many hotels, taverns and cafes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18525
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
380 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30958
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
425 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51789
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
380 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9350
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4024
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
270 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32825
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა