იყიდება - კოტეჯი 139 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
ფასი 439 320 €
3161 €/m²
Property 45612 photo 1
Property 45612 photo 2
Property 45612 photo 3
Property 45612 photo 4
Property 45612 photo 5
Property 45612 photo 6
Property 45612 photo 7
Property 45612 photo 8
  • ობიექტის კოდი 45612
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 139 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 358 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 139 კვ.მ in Paphos. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

A stunning 3 bedroom, 3 bathroom villa located on an exclusive, gated development offering huge curb appeal.
Featuring a roof terrace with sea and mountain views, private swimming pool, Italian styled kitchen with extensive granite worktops and large open plan living area with a wood burning fireplace, this well planned villa offers everything you could wish for, whether for permanent residency, vacation home or investment.

Walking distance to local amenities and beach
Close to Latchi Marina and variety of water sports facilities
Marble stairs
Feature external stonework
Private 8 x 4 swimming pool
Provisions for Air conditioning and central heating

Completion within 2 months of signing contract.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
590 000 € 2796 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47531
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 4
იყიდება
610 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39311
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 6
იყიდება
510 000 € 3290 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43925
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 2411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49365
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 2164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51515
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 2444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44812
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 2637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45398
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 2523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44808
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
650 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42432
  • ფართი 182 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 2457 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44811
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა