370 000 €
4066 €/m²
Property 45611 photo 1
Property 45611 photo 2
Property 45611 photo 3
Property 45611 photo 4
  • ობიექტის კოდი 45611
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 91 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • აშენების წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 91 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
505 000 € 3156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51520
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
403 000 € 2121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46017
  • ფართი 190 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
501 228 € 3740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52440
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3893 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46087
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47229
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
531 508 € 4392 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46828
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
498 780 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56121
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
405 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49364
  • ფართი 162 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 4065 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45611
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა