იყიდება - კოტეჯი 343 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 204 555 €
6427 €/m²
Property 45609 photo 1
Property 45609 photo 2
Property 45609 photo 3
Property 45609 photo 4
Property 45609 photo 5
Property 45609 photo 6
Property 45609 photo 7
Property 45609 photo 8
  • ობიექტის კოდი 45609
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 343 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 947 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 50000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 40 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 80 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 343 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The project sits on the foothills of Troodos at Kakopetria village, which is considered to be the most cosmopolitan area of the specific mountainous region.
An ideal location for residents to enjoy the magnificent green scenery with thick forests and abundant flowing rivers, walk the numerous hiking trails, visit Troodos ski slopes and engage in various outdoor activities.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 500 000 € 7575 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44539
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
2 300 000 € 5542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30020
  • ფართი 415 m²
  • Rooms 2
იყიდება
2 400 000 € 3767 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48815
  • ფართი 637 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 600 000 € 4126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43617
  • ფართი 630 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37614
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 204 555 € 6427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45609
  • ფართი 343 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 9541 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40361
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 800 000 € 3938 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42132
  • ფართი 711 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 300 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26896
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა