იყიდება - კოტეჯი 155 m² Larnaka

საბერძნეთი კვიპროსი ლარნაკა
2 000 000 €
12903 €/m²
Property 45607 photo 1
Property 45607 photo 2
Property 45607 photo 3
Property 45607 photo 4
Property 45607 photo 5
Property 45607 photo 6
Property 45607 photo 7
Property 45607 photo 8
Property 45607 photo 9
Property 45607 photo 10
Property 45607 photo 11
  • ობიექტის კოდი 45607
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 155 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 545 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 155 კვ.მ in Larnaka. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 700 000 € 8598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35366
  • ფართი 314 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 680 000 € 4745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49807
  • ფართი 354 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 761 616 € 4482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45527
  • ფართი 393 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 995 000 € 6313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33352
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16 m
იყიდება
1 850 000 € 6727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56075
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30390
  • ფართი 409 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 000 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46078
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა