500 000 €
3650 €/m²
Property 45603 photo 1
Property 45603 photo 2
Property 45603 photo 3
Property 45603 photo 4
Property 45603 photo 5
Property 45603 photo 6
  • ობიექტის კოდი 45603
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 137 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 137 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
698 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45770
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 5084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44286
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 4
იყიდება
475 000 € 3492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44977
  • ფართი 136 m²
  • Rooms 3
იყიდება
585 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43905
  • ფართი 262 m²
  • Rooms 4
იყიდება
510 000 € 3722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52332
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 3
იყიდება
735 000 € 8546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42316
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
520 000 € 4297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44293
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 2944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52060
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 6422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45131
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3
იყიდება
470 000 € 3481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47015
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა