340 000 €
3579 €/m²
Property 45601 photo 1
Property 45601 photo 2
Property 45601 photo 3
Property 45601 photo 4
Property 45601 photo 5
Property 45601 photo 6
  • ობიექტის კოდი 45601
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 95 m²
  • რეგიონი Larnaka
  • ადგილი ლარნაკა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 2

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 95 კვ.მ Larnaka. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
385 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52072
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
384 000 € 2477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56918
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52028
  • ფართი 159 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47061
  • ფართი 64 m²
  • Rooms 2
იყიდება
430 000 € 1077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64775
  • ფართი 399 m²
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3
იყიდება
498 780 € 3416 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56121
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
330 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52027
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
297 500 € 2458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52049
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
460 000 € 2459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58680
  • ფართი 187 m²

სიახლეების დაგზავნა