Property 45590 photo 1
Property 45590 photo 2
Property 45590 photo 3
Property 45590 photo 4
Property 45590 photo 5
Property 45590 photo 6
Property 45590 photo 7
Property 45590 photo 8
Property 45590 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5800 კვ.მ. on the island of Corfu.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale a land plot of 5.800 sq.m in the Perama area in the central-eastern part of the island of Corfu. The plot is located on a slope with panoramic views of the sea, Mouse Island, Kanoni area, airport and the city of Kerkyra.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45735
  • ფართი 4673 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
330 000 € 379 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21281
  • ფართი 870 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
400 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40480
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
299 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60787
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
320 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36389
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
400 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37195
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
380 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30921
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
405 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34063
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
300 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34372
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
280 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29138
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა