ფასი 355 000 €
4438 €/m²
Property 45572 photo 1
Property 45572 photo 2
  • ობიექტის კოდი 45572
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 80 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 3

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
395 000 € 2651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55886
  • ფართი 149 m²
  • Rooms 4
იყიდება
501 228 € 3740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52440
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
430 000 € 1077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64775
  • ფართი 399 m²
იყიდება
320 000 € 3298 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52260
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 3736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45610
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 3257 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49553
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4
იყიდება
314 150 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52043
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 1204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52026
  • ფართი 332 m²
  • Rooms 4
იყიდება
298 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52506
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52072
  • ფართი 132 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა