950 000 €
4077 €/m²
Property 45562 photo 1
Property 45562 photo 2
Property 45562 photo 3
Property 45562 photo 4
Property 45562 photo 5
Property 45562 photo 6
Property 45562 photo 7
  • ობიექტის კოდი 45562
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 233 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 233 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Apartment Bedrooms Internal area m2 Covered veranda m2 Roof garden m2  Covered area m2 Common area m2 Total area m2 Price €
1st Floor 3 126 36   162 21 183 735.000 €
2nd Floor 3 126 36   162 21 183 760.000 €
3rd Floor 3 126 36 50 212 21 233 950.000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
770 000 € 3793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40396
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
839 000 € 3585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46304
  • ფართი 234 m²
  • Rooms 3
იყიდება
790 000 € 2791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45676
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
1 260 000 € 14482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41348
  • ფართი 87 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
860 000 € 4455 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52089
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 310 000 € 15232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41335
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
767 500 € 8527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29394
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 200 000 € 4316 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41264
  • ფართი 278 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
974 000 € 5975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46932
  • ფართი 163 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 221 000 € 7182 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39435
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა