735 000 €
4016 €/m²
Property 45561 photo 1
Property 45561 photo 2
Property 45561 photo 3
Property 45561 photo 4
Property 45561 photo 5
Property 45561 photo 6
  • ობიექტის კოდი 45561
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 183 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 183 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Completion date January 2021.

Apartment Bedrooms Internal area m2 Covered veranda m2 Roof garden m2  Covered area m2 Comon area m2 Total area m2 Price €
1st Floor 3 126 36   162 21 183 735.000 €
2nd Floor 3 126 36   162 21 183 760.000 €
3rd Floor 3 126 36 50 212 21 233 950.000 €

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
890 000 € 3886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41726
  • ფართი 229 m²
  • Rooms 4
იყიდება
637 500 € 5100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45127
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
700 000 € 3804 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51967
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 3
იყიდება
680 000 € 578 000 € 3958 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41699
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 7024 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44952
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 3
იყიდება
622 000 € 4676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41303
  • ფართი 133 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
780 000 € 5064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41278
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
730 000 € 7525 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56457
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 031 000 € 6403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42230
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
735 000 € 8546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42316
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა