იყიდება - კოტეჯი 462 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 131 289 €
4613 €/m²
Property 45528 photo 1
Property 45528 photo 2
Property 45528 photo 3
Property 45528 photo 4
Property 45528 photo 5
  • ობიექტის კოდი 45528
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 462 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 994 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ძვირადღირებული სახლი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 462 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The completion date -12 months after signing the sales contract.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 820 000 € 5352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24887
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 270 000 € 6005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45647
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
2 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48516
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 700 000 € 3524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42131
  • ფართი 766 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 300 000 € 5168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26896
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 600 000 € 4126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43617
  • ფართი 630 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 100 000 € 4905 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41274
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 200 000 € 7719 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37677
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 900 000 € 6620 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39824
  • ფართი 287 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა