იყიდება - კოტეჯი 394 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 861 964 €
4726 €/m²
Property 45526 photo 1
Property 45526 photo 2
Property 45526 photo 3
Property 45526 photo 4
Property 45526 photo 5
  • ობიექტის კოდი 45526
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 394 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 834 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 394 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The completion date -12 months after signing the sales contract.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 850 000 € 2350 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51522
  • ფართი 787 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 131 289 € 4613 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45528
  • ფართი 462 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 500 000 € 1 200 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25093
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 500 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37614
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 861 964 € 4725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45526
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 698 095 € 4601 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45520
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44484
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 000 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30357
  • ფართი 472 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 000 000 € 12903 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45607
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა