იყიდება - კოტეჯი 398 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 833 915 €
4608 €/m²
Property 45524 photo 1
Property 45524 photo 2
Property 45524 photo 3
Property 45524 photo 4
  • ობიექტის კოდი 45524
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 398 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 845 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 398 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The completion date -12 months after signing the sales contract.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 380 000 € 4524 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21427
  • ფართი 526 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
2 300 000 € 3285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44452
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 800 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25110
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 950 000 € 6093 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25954
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 833 915 € 4607 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45524
  • ფართი 398 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 400 000 € 3809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33038
  • ფართი 630 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 698 095 € 4601 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45520
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 060 000 € 17758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9671
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31572
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m

სიახლეების დაგზავნა